O nas2021-04-19T21:23:54+01:00

Od wspólnej pracy po wspólny biznes

Jak to się wszystko zaczęło? Od wspólnej pracy w jednej z ogólnopolskich organizacji pozarządowych. Obie pełne pasji, zaangażowania oraz chęci stworzenia czegoś „własnego” doszłyśmy do wniosku, że najlepszym sposobem na połączenie naszych kompetencji oraz czerpania satysfakcji z podejmowania nowych wyzwań będzie założenie wspólnego biznesu.

Przeciwieństwa się przyciągają? Podobieństwa również, co w naszym przypadku odzwierciedla się w zbliżonym podejściu zarówno do pracy, jak i świata. Obie od lat związane z obszarem komunikacji zdobywałyśmy zawodowe szlify w małych firmach, korporacjach, agencjach PR oraz organizacjach pozarządowych. Dzięki temu mamy otwarte spojrzenie na świat i współpracę z firmami z różnych branż oraz organizacjami społecznymi. Słuchamy i pytamy o potrzeby oraz oczekiwania naszych Klientów.

W pracy cechuje nas przede wszystkim solidność, traktowanie każdego zlecenia jak nowego wyzwania, unikanie rutyny oraz 100% zaangażowanie w to, co robimy. Co jest dla nas ważne? We współpracy z naszymi Klientami, to głównie otwartość na dialog i wymianę doświadczeń, dbanie o nawet najmniejsze szczegóły, myślenie w kategoriach rozwiązań. W prowadzeniu wspólnej firmy, to możliwość stałego rozwoju, połączenia naszych umiejętności oraz wzajemne inspirowanie się przy realizacji kolejnych działań.

JuKa, czyli JUstyna & KAsia

Justyna Kosuniak
Justyna KosuniakBuyer Persona Practitioner, Communication and Content Marketing Expert, Co-owner at JuKa
Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze public relations, marketingu i organizacji wydarzeń. Pracowałam w sektorze biznesowym oraz organizacji pozarządowych. Doświadczenie biznesowe zdobywałam w firmie Microsoft, gdzie zajmowałam się promocją i PR produktów oraz projektów społeczno-edukacyjnych. Współpracowałam z międzynarodową organizacją społeczną Ashoka – Innowatorzy dla Dobra Społecznego. Przez kilka lat byłam związana z Fundacją Aktywizacja, gdzie kierowałam Działem Komunikacji i realizacją działań promocyjno-informacyjnych. Jestem absolwentką Wydziału Nauk Ekonomicznych na Uniwersytecie Warszawskim, studiów podyplomowych z Metodyki i Psychologii Zarządzania Projektami w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz Rozwoju w dobie globalizacji na Uniwersytecie Warszawskim.

Uwielbiam kawę, planowanie w bullet journalu oraz jogę.

Katarzyna Jagiełło
Katarzyna Jagiełło Buyer Persona Practitioner, Communication and Content Marketing Expert, Co-owner at JuKa
Specjalizuję się w dziedzinie komunikacji od początku swojej ścieżki zawodowej. Realizowałam projekty zarówno dla sektora biznesu, jak i organizacji pozarządowych. Pierwsze kroki stawiałam w Europejskim Centrum Przedsiębiorczości w Dziale PR. Doświadczenie zdobywałam również w agencjach public relations, takich jak MCF Investor Relations, On Board PR w Dziale Corporate PR oraz w Agencji JUSTA PR, w których prowadziłam komunikację dla klientów z różnych branż, m.in. farmaceutycznej, doradczej, nowych technologii czy edukacyjnej. Współpracowałam również z Fundacją Polska Przedsiębiorcza oraz Fundacją Aktywizacja, gdzie odpowiadałam za działania informacyjne oraz marketingowe. Ukończyłam kierunki Zarządzanie i Marketing oraz Stosunki Międzynarodowe, a także Studium Podyplomowe Public Relations w Szkole Głównej Handlowej.

Jestem wegetarianką, miłośniczką podróży i dobrych filmów.