O blogu JuKi

O nas

JuKa – Jasny Przekaz to firma założona przez dwie przedsiębiorcze kobiety, które postanowiły połączyć swoje kompetencje zakładając wspólny biznes. Pomagamy firmom i organizacjom pozarządowym prowadzić przejrzystą i efektywną komunikację w kontaktach z klientami. Naszym zdaniem jednym z najważniejszych działań jest umieszczenie KLIENTA w centrum procesu komunikacji. Oznacza to dostarczanie takich treści, które odpowiadają na pytania, problemy i potrzeby klientów i pomagają w podjęciu decyzji o zakupie.  

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze komunikacji (media relations, tworzenie treści, organizacja wydarzeń). Każda z nas pracowała dla różnych  klientów i organizacji. Mamy różnorodne doświadczenia we współpracy z małymi firmami, korporacjami, agencjami PR i organizacjami pozarządowymi. 

Więcej o nas możesz przeczytać >> tutaj.

Justyna Kosuniak i Katarzyna Jagiełło

O blogu

Witaj na naszym blogu! Mamy nadzieję, że znajdziesz tu treści, które będą dla Ciebie ciekawe i pomogą Ci w realizacji Twoich działań.  

Na blogu chcemy dzielić się naszym doświadczeniem w obszarze szeroko pojętej komunikacji. Będziemy pisały o Buyer Personas, czyli w jaki sposób i dlaczego warto tworzyć persony oraz jak ta wiedza przekłada się na działania komunikacyjne, marketingowe i sprzedażowe.  

Jeśli masz pytanie lub chcesz nawiązać z nami współpracę >> zapraszamy do kontaktu.

Informacja: treści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem naszych osobistych poglądów oraz opinii i nie stanowią wypowiedzi w imieniu organizacji lub osób, z którymi współpracujemy lub jesteśmy związane. 

By |2020-08-24T14:29:03+01:001 lutego 2018|Categories: Biznes, Buyer Persona, Content Marketing, Komunikacja, Marketing, Public Relations, Wydarzenia|0 komentarzy

Zostaw komentarz